Все включено

1 дівчина
75 хв 2600 грн

Якщо Ви хочете все і відразу, тоді Ви зробили правильний вибір, зупиняючись на цій програмі. Вона включає в себе всі еротичний фантазії кожного чоловіка.

Ми познайомимо Вас з унікальною і неповторною технікою Нуру масажу, яка понесе Вас так далеко, що не захочеться повертатися. Після того як Ви повністю довіритесь і розслабитеся, приступимо до класичної частини нашого підступного плану, по задоволенню душі і тіла. Приділяючи кожному сантиметру Вашого тіла, Ви зможете наповнитися новими силами, енергией, натхненням щоб творити і чинить нові подвиги, так як попереду Вас чекає ще одне випробування еротичний масажем. Це буде незабутньо ...

Еротичний масаж «Все включено» - це комплексна послуга, яка дозволить розслабитися і отримати задоволення. Процедура максимально збуджує і заводить, але виконується без інтиму. В процесі самого масажу дівчина доводить клієнта до піку сексуального збудження.


Особливості масажу "Все включено" - що отримає клієнт від процедури, тривалість і вартість послуги

Еротичний масаж Все включено

Виконується однією дівчиною, в процесі процедури ви залишитеся з спокусника наодинці. Тривалість процедури становить 75 хвилин - цього часу цілком достатньо, щоб від прелюдії і легких розтирань перейти безпосередньо до самого масажу і щільному контакту тілами. Вартість послуги складає 1800 гривень.

Еротичний танець напівоголеної дівчини налаштує вас на відпочинок, дозволить тільки здогадуватися про те, що ж буде далі. Після танцю вас чекають пристрасні поцілунки, які за своїм напруженням пристрастей і емоцій повинні наблизитися до перших поцілунків в школі або на самому початку нових відносин. Від поцілунків поступово дівчина переходить до дотиків - ви адже замовили еротичний масаж «Все включено», тому готуйтеся отримати повний релакс від сеансу.


Класичний масаж усього тіла і аква релакс - відпочиваємо і заряджаємося позитивом

Ви розташуйтеся на комфортної двоспальному ліжку, а красива дівчина буде постійно вас догоджати. Знаючи активні точки, спокусниця зможе зняти втому, підвищити настрій і життєвий тонус, зарядити вас енергією. Масаж проходить топлес, щоб клієнт отримував не тільки фізичне задоволення, а й естетичне задоволення. Далі дівчина роздягається повністю, щоб зробити вам масаж своїм тілом - ви адже замовляли еротичний масаж «Все включено»! Активно використовуються ароматичні масла і пахощі, клієнту подається чай, кава, шампанське.

Потім починається аква релакс - використовують спрямовані з певною силою струменя води в гидромассажной душової кабіни або в джакузі. Вода добре знімає всі залишки напруги і розслабляє тіло.


Лінгам масаж - найцікавіше і захоплююче для вас залишили наостанок

Лінгам масаж - це масування дітородного органу чоловіка, культура масажу прийшла до нас з індуїстської культури. Протягом усього часу застосування задіють не тільки сам статевий орган, а й ерогенні зони біля нього. За часом це займе 10-15 хвилин, зазвичай процедуру відкладають на самий кінець сеансу.

Починається лингам масаж з збудження, далі чоловіка утримують на піку, щоб в заключній частині сеансу перейти до апогею. Дівчина визначає чутливі зони індивідуально для кожного чоловіка, щоб доставити йому максимум насолоди.