VIP №2

1 дівчина
90 хв 3300 грн

Сама назва програми говорить за себе. Для тих, хто хоче і може побалувати себе і свою уяву, хто не боїться нових і гострих відчуттів. Спробуй і дозволь собі королівський відпочинок, головне і єдине вимога довіриться, все інше ми знаємо самі ... І будьте впевнені після цього Ви ніколи вже не будете колишнім)

Еротичний масаж VIP №2: вишукане задоволення, пригода для справжніх чоловіків

Що включає VIP №2

Мабуть, кожному чоловікові варто хоча б раз випробувати, що ж таке еротичний масаж VIP №2. Втім, одного разу навряд чи буде достатньо: приголомшливі відчуття захочеться повторити знову і знову. Дійство триває півтори години, і за цей час красива сексуальна дівчина проявить всю свою чарівність з єдиною метою - щоб ви відчули насолоду!

Наш гість може вибрати дівчину, яка відповідає його естетичним запитам. Адже емоції - це найголовніше в еротичному масажі! Атмосфера сприяє релаксу: неголосна вишукана музика, запалені свічки, аромат масел, які незабаром опиняться на тілі чоловіка ...

Отже, еротичний масаж VIP №2 починається з типових технік класичного масажу: чоловік лежить на спині, а дівчина розминає його тіло, як би розігріває і плавно підводить до більш відвертим дій. Потім чоловік перевертається на спину, і тут красуня діє більш розкуто: торкається усіма частинами тіла, дозволяючи партнеру навіть поцілунки і взаємні ласки. За бажанням вона може виконати еротичний танець - і це найсолодші, незабутні хвилини передчуття. До слова, під час сеансу ми пропонуємо клієнтам вишукане шампанське - для повного відчуття свята.

Пінне насолоду і любовне мана - розслаблююча ванна плюс ніжний масаж

У якийсь момент дівчина запропонує чоловікові прийняти ванну в джакузі, наповненому ароматною піною. Що може бути романтичніше! Тепла вода сама по собі діє розслабляючи, тим більше коли в воду занурюється карколомна струнка красуня. І тут починається той самий аква-релакс: приємний масаж шиї і плечей, пустотливі дотику під водою. Ніякої чоловічий стрес, накопичений за складний робочий день, не встоїть перед майстерністю чарівною майстриня.

Піп-шоу і лингам-масаж: мистецтво еротичних мрій від яскравих дівчат

Який же чоловік не любить дивитися, як красива дівчина чуттєво пестить себе, знемагаючи від пристрасті! Піп-шоу на кшталт підглядання в замкову щілину, це щось заборонене і тому особливо привабливе. Чоловік спостерігає, але проникнення і занадто сміливі жести - під забороною. І ось збудження наростає, чоловіче лібідо вимагає відвертих дій і логічного завершення ...

У цей момент дівчина починає лингам-масаж - саму приємну і чуттєву техніку. Лінгам, або чоловічий стрижень, в Індії колись називали стовпом світла. Це показує, наскільки шанобливо ставилися жінки до головного чоловічого органу. Звичайно ж, він цього заслуговує! Саме в Індії, на батьківщині Камасутри, виникли техніки лингам-масажу. Упевнені, ритмічні і в той же час ласкаві руху умілих рук доставляють клієнта точно в пункт призначення - до такому бажаному фінішу і розрядці.

Отже, дозвольте ж собі дізнатися, що ж таке еротичний масаж VIP №2. Вартість нашої послуги - 2500 грн. Повірте, це буде одна з найкращих покупок, про яку ви будете згадувати з задоволенням і, звичайно ж, порекомендуєте своїм друзям.