Релакс на виїзд

60/90 хв 1600/2100 + таксі

Якщо Ви втомилися або може просто погано знаєте місто - це не привід відмовляти собі в задоволенні і в відпочинку.

Втома після робочого дня або довгої поїздки найкраще знімають розслаблююча пінна ванна, масаж, ласки ніжних жіночих рук. Складно влаштувати собі повноцінний вечір релаксу, якщо поруч немає коханої жінки і її чарівних обіймів.

Але не варто впадати у відчай. Вихід є. Це - еротичний масаж «Релакс на виїзд» від салону Erotic Time. Якщо ви виснажені, втомилися, потребуєте жіночому теплі і увазі, замовте масаж з виїздом на будинок! Чарівна незнайомка приїде на той час, який вам зручно, допоможе розслабитися, огорне ласкою кожну клітинку вашого тіла.


Кому підійде послуга "масаж на дому"?

Зручний масаж Релакс на виїзд

Не потрібно нікуди їхати, щоб отримати догляд, розслаблення і задоволення. Один дзвінок в салон - і все це буде доставлено прямо до вас додому. Замовте еротичний масаж з виїздом, якщо:

  •         немає сил і бажання вирушати кудись, щоб насолодитися масажем;
  •         не знаєте місто і місця розташування масажних салонів;
  •         не хочеться обтяжувати себе пошуком хорошого закладу, який надає відповідну послугу;
  •         є бажання просто розслабитися вдома, у звичній обстановці;
  •         після масажу хочеться просто добре виспатися, а не викликати таксі і їхати кудись в ніч.

Що в себе включає еротичний масаж «Релакс на виїзд»

Комплекс релакс-масажу з виїздом на будинок включає:

  •         повноцінний класичний масаж всього тіла;
  •         фантастично приємний еротичний масаж;
  •         дотику до тіла масажистки.

Процедура може тривати 60 або 90 хвилин і коштуватиме 1 300 або 1 600 відповідно. Все починається з класичного масажу. Дівчина ретельно опрацьовує все тіло клієнта від верхівки до кінчиків пальців на ногах. Розминає і розігріває шкіру, кожен м'яз. Знімає затискачі в місцях сплетення нервових волокон.

Класичний масаж готує клієнта до майбутнього еротичного. Чоловік вже повністю розслаблений. Його кровообіг активізовано. Дівчина-масажистка починає пестити його ерогенні зони, поступово піднімаючи градус напруги все вище і вище.

В процесі виконання як першого, так і другого виду масажу клієнт може стосуватися тіла дівчини, задовольняючи свою потребу в тактильному контакті. Абсолютна більшість чоловіків знаходять дотику до бархатистою жіночої шкірі дуже збудливими і приємними.

Завершується еротичний масаж «Релакс на виїзд» повним задоволенням клієнта. Разом з попереднім масажем це повністю вивільняє і наповнює чоловіка неймовірним еротичним задоволенням.

Хочете випробувати, наскільки це приємно? Зателефонуйте в салон Erotic Time, виберіть дівчину і призначте час! До потрібного моменту вміла красуня-масажистка приїде до вас і допоможе випробувати справжню ейфорію від професійного еротичного масажу.