Подвійний RELAX

1 дівчина
90 хв 1400 грн

Вибравши цю програму Ви отримаєте всього подвійно більше. Наша екскурсія в світ блаженств почнеться з першої частини еротичного масажу, далі Ваше тіло очікує відпочинок, від бурі попередніх емоцій, за допомогою класичного масажу, де ви сповна зможете відновиться і надихає на нові подвиги. І щоб наш сеанс залишився незабутнім, ми закріпимо его другою частиною еротичного масажу, розслабивши кожну частинку Вашого тіла.

Еротичний масаж Подвійний RELAX

Даний вид масажу можна назвати оптимальним рішенням. Він дозволяє насолодитися роботою масажистки, нікуди не поспішати і на час сеансу забути про існування навколишнього світу. Щоб краще зрозуміти особливості і переваги зазначеного виду масажу, їх слід описати більш детально:

  •     Масаж "Подвійний RELAX" виконується однією масажисткою. Її кваліфікація і досвід дозволяють доводити клієнта до вищого ступеня напруги і розслаблення. При цьому хвиля гострого задоволення наростає і поступово знижується, змінюючись розслабленням. Чергування доведення до піку насолоди і розслабленням, дозволяє найкращим чином відпочити, зняти стрес і зарядити енергією;
  •     Під час сеансу такого маса гарантується 2 розслаблення. При цьому тривалість сеансу становить одну годину. Майстерність дівчата не дозволить досягти повного розслаблення занадто швидко і не дасть цього моменту затягнутися. Розслаблення буде бажаним і після нього настане час м'якого ніжного масажу. Після чого, масажистка знову доведе до піку насолоди;
  •     Дана годинна програма включає використання декількох технік масажу. Так, обов'язковим її елементом є класичний масаж. Він розслабляє і знімає м'язову напругу, дозволяє прибирати біль в області спини, попереку і шиї. Дівчата досконало володіють навичками класичного медичного розслабляючого масажу. При цьому обов'язково будуть дотику. Саме вони доводять до піку збудження і дозволяють отримати максимальну насолоду. Дотики усіма дріботячи ми оголеного доглянутого тіла неймовірно розбурхують уяву.

Клієнтам нічого не потрібно робити, їм досить віддатися в умілі і ніжні руки масажисток. При цьому вартість даного масажу становить всього 1100 гривень, що ні зіставило з одержуваних задоволенням.

Записуватися на такий масаж рекомендується заздалегідь, якщо важливо певний час, оскільки навіть за кілька днів все масажистки можуть бути зайняті.

Подвійний RELAX подвійне задоволення

Еротичний масаж здатний стати кращим способом розслабитися після напруженого робочого дня. У чоловічому клубі працюють тільки професійні масажистки, які відрізняються модельною зовнішністю і ідеальною фігурою. Крім здібностей самих дівчат, особливу увагу приділено інтер'єру клубу. Кімнати для масажу виконані в еротичному стилі. Приглушене освітлення, великі ліжка з м'яким узголів'ям - все налаштовує переключитися з поточним проблем на отримання задоволення.