Нуру масаж

1 дівчина
30/60 хв 1500/1800 грн

Нуру масаж - це японська техніка еротичного масажу, являє собою унікальне злиття приємного з корисним. Головна мета - це повне фізичне та емоційне розслаблення. Кожен міліметр чоловічого тіла буде охоплювати екстаз, при цьому не залишиться без уваги жоден куточок. Родзинкою даної техніки є спеціальний гель для Нуру масажу, який посилює Ваші відчуття і почуття в рази, і це не міф! Кульмінацією програми має стати повне розслаблення тіла і очищення розуму від суєти буденних днів і думок.

Еротичний масаж «Нуру масаж» - максимальне задоволення в одній процедурі

Нуру масаж для чоловіків

Еротичний масаж «Нуру масаж» - це процедура, яка подарує вам максимальну гармонію між тілом, думками і душею. Це той випадок, коли розум повністю забуває про всі проблеми і наповнюється безмежним задоволення. Нуру - це краще завершення важкого дня як для чоловіка, так і для жінки.


Японська техніка Nuru Massag. Що чекати від послуги?

Процедура японський еротичний масаж «Нуру масаж» являє собою масажну техніку, в якій ваше тіло пестять не м'які руки масажистки, а все її тіло. Проводиться послуга дівчиною, яка вміє впливати оголеними ділянками на особливо чутливі зони клієнта. Обов'язковим атрибутом любовного масажу даного виду є несмачне масло, що не володіє будь-яким запахом.

Еротичний масаж «Нуру масаж» починається з того, що повністю оголена дівчина акуратними і ніжними рухами рук покриває кожен куточок свого тіла маслом. В результаті такої обробки і без того приваблива шкіра набуває ще більш вишуканий вигляд, блиск і еротичність. Після того, як масажистка покриє себе тонким шаром масла, вона повільно наближається до гостя і приступає до безпосереднього акту масажу. Оксамитова шкіра дівчини стикається з тілом клієнта. Груди, губи, ноги, обличчя ... Без уваги не залишиться жодна ділянка тіла.

Ніжні дотики, оксамитова шкіра масажистки, її чуттєва робота руками пробуджують найпотаємніші почуття, бажання, емоції. Додатковий релакс приносить особливий гель, в складі якого є натуральні інгредієнти (водорості). Він не відволікає від основного дії, допомагаючи краще відчути партнера, заглибитися в свої відчуття і зануритися в них з головою.


Чим закінчиться процедура і чому слід вибрати Erotic-Time?

Нескінченні ласки, дотики, еротична атмосфера ... Все це призводить до бажання випробувати щось більше, цікаве, сильне. І в цьому вам також допоможе масажистка Erotic-Time. За допомогою взаємних ласк вона зможе довести вас до максимального насолоди, подарувавши незабутні емоції надовго.

У нашому салоні еротичний масаж «Нуру масаж» проводиться молодими дівчатами, які прекрасно знають, на які ерогенні точки необхідно впливати для досягнення задоволення. Кожна з масажисток володіє відповідною освітою і відрізняється красивою зовнішністю, гладкою шкірою, привабливою фігурою. Нам важливий професіоналізм і естетика. І ці два критерії об'єднані в кожній дівчині.

Студія Erotic-Time працює для вас цілодобово. Крім цього, кожен охочий може замовити послугу Nuru додому, отримавши насолоду в звичній обстановці. Кожен сеанс Nuru триває 45/75 хвилин і коштує 1200/1400 грн. відповідно. Протягом цього часу вам доведеться лише насолоджуватися здібностями дівчини і отримувати максимальне задоволення від процедури. Що буде після завершення? Ви завжди можете продовжити сеанс і зануритися в бурю глобального задоволення знову!