Лінгам масаж

1 дівчина
45/75 хв 1500/1800 грн

Будьте впевнені ця техніка масажу байдужим Вас точно не залишить. Ми з упевненістю заявляємо, що зможемо здивувати вас використовуючи древнеиндийское вчення Тантри, яке досліджує нескінченне тяжіння чоловічого і жіночого начала. За допомогою даної техніки і ефірних масел, які тільки посилять і продовжать Ваші відчуття, ми доведемо вас до екстазу, а потім продовжимо Ваші почуття професійним класичним масажем.

Еротичний масаж сам по собі може стати незабутнім пригодою, яке допоможе позбутися від нагромадилося стресу, розслабитися. Масаж Лінгам ж допоможе випробувати щось нове, піднесе на вершину блаженства. Салон Erotic Time пропонує еротичний масаж «Лінгам масаж». Наші дівчата допоможуть вам отримати незабутню насолоду.


Що таке Лінгам масаж?

Чоловік і жінка лінгам масаж

Лінгам масаж - це стародавня індуїстська практика. Саме слово «лингам» перекладається як жезл світла, але це не тільки позначення культового предмета, а й ще чоловічого статевого члена, адже в віруваннях Стародавньої Індії, він вважався дарує життєвий початок. Але це все теорія, як на практиці робиться еротичний масаж «Лінгам масаж» в наші дні.

У салоні Erotic Time процедура включає в себе цілий комплекс послуг:

  •     Класичний масаж;
  •     Еротичний масаж;
  •     Лінгам масаж;
  •     Дотики.

Для початку неймовірної краси оголена майстриня буде масажувати тіло клієнта, знімаючи блоки з м'язів, розслабляючи його. Поступово її рухи стають все більш ніжними, плавними, дівчина ковзає грудьми, сідницями, стегнами по тілу клієнта, Промінь кожен його сантиметр. Коли ж чоловік повністю розслабився, майстриня переходить безпосередньо до лингам масажу. Кожен рух доставляє неймовірне задоволення.

Для загострення відчуттів використовується ароматичне масло, воно робить кожен дотик приголомшливо ніжним, загострює всі почуття, збуджує. Додатково дівчина може використовувати пір'я, шматочки льоду.

Тривалість процедури 45 або 75 хвилин за бажанням клієнта. Під час масажу чоловік може стосуватися оголеної дівчини, що ще більше загострює відчуття.


Хто робить Лінгам масаж?

У салоні Erotic Time працює багато дівчат. Кожна з них неповторна, кожна прекрасна. Майстрині не тільки володіють приголомшливими фігурами, але і є справжніми професіоналами в своїй справі. Вони точно знають, як влаштовано чоловіче тіло, як доставити найвище задоволення, знайомі з різними техніками масажу.

У розділі «Дівчата» представлені пікантні інтимні фото дівчат, які показують співробітниць у всій красі. Також про кожну масажистки є дані про вік, розмір грудей і зростанні. Послуга еротичний масаж «Лінгам масаж» стає однією дівчиною. Клієнту, як би важко це не було, доведеться вибрати тільки одну красуню.


Де робиться масаж?

Лінгам масаж що це

Для отримання повного задоволення від Лінгам-масажу необхідна комфортна, приємна атмосфера. У салоні Erotic Time послуги надаються в окремих апартаментах. Тут є все необхідне, щоб доставити клієнту незабутнє задоволення. Приглушене світло, величезна зручне ліжко, де комфортно розміститися дівчина і замовник, свічки, тиха музика, пахощі - все це ставить потрібну атмосферу.

Лінгам масаж будь-якому чоловіку принесе блаженство. Він може стати нагородою після довгої тижні, допоможе впасти в безтурботність, зануритися з головою в небачене до цього часу задоволення, повністю відчути свою чоловічу силу і сексуальну енергію.