Erotic ШОУ

1 дівчина
30/60/90 хв 1700/2000/2400 грн

Даная програма створена для тих, хто любить побалувати свою фантазію. Спершу Вам доведеться пройти зорове випробування спостерігаючи як повільно і еротично буде роздягатися наша майстриня. Потім Ви будете потопати в ласках еротичного масажу, одночасно спостерігаючи як вміло себе пестить Ваша муза і тільки після повного розслаблення, можна приступити до відпочинку всього тіла від пальчиків рук до пальчиків ніг, приділяючи увагу кожній частинки Вашого тіла.

Erotic ШОУ - новий рівень розваг

Еротичний масаж - незабутнє сексуально пригода доступне будь-якому чоловіку. У цій справі особливо важливий правильний настрій. Як же його досягти? Салон «Erotic Time» пропонує різні пакети, вони мають різну тривалість, включають в себе різні послуги. Одне з популярних пропозицій - еротичний масаж «Erotic ШОУ». В цьому випадку самому масажу передує пікантне шоу у виконанні карколомної красуні.


Що входить в послугу

Еротичний масаж «Erotic ШОУ» не залишить байдужим жодного чоловіка. Сюди входить цілий комплекс:

  •         Піп-шоу;
  •         Еротичний танець;
  •         Класичний масаж;
  •         Еротичний масаж;
  •         Дотики.

Піп-шоу вносить елемент таємниці, підглядання. Клієнт сидить на віддалі, спостерігаючи, як красуня повільно, томно роздягається, при цьому ніжно пестячи себе. Коли дівчина залишається практично голою, вона переходить до приголомшливого еротичного танцю. Дивлячись на нього, неможливо думати про що-небудь іншому, не випробовувати дикого збудження.

Тільки після завершення пікантного шоу майстриня переходить до самого масажу. Для початку вона повністю розслаблює тіло клієнта, розминаючи кожен м'яз, знімаючи з нього блоки, проганяючи втому і напругу. Поступово в її рухах з'являється все більше еротики. Дівчина ковзає оголеним пружним тілом по клієнту, пестячи, торкаючись сідницями, стегнами, грудьми, волоссям. Промінь таким чином, кожен сантиметр тіла клієнта.

Для загострення відчуттів використовуються ароматичні масла, пір'я, шматочки льоду. Це вносить свою пікантність, різноманітність. Але найголовніше - клієнт в процесі масажу може стосуватися, пестити дівчину. Приголомшливо красиве оголене тіло не може залишити чоловіка байдужим.


Плюси масажу з еротичним шоу

Плюси Erotic ШОУ

Еротичний масаж - сам по собі прекрасний. Але якщо дівчина перед цим покаже себе у всій красі, це дозволить чоловікові розслабитися, розглянути майстриню у всіх подробицях, оцінити всі її принади. Піп-шоу - це справжня насолода для очей. Дівчина ніжно пестить себе, розпалюючись все більше. Клієнт же дивиться на це сторони, не відчувати при цьому порушення просто неможливо. Пікантний еротичний танець стане пристрасної прелюдією перед масажем, в ході якого замовник може стосуватися і пестити дівчину.

Усі працюючі у нас дівчата буквально відчувають клієнтів, все їх таємні фантазії, бажання, допоможуть втілити їх в життя. Еротичний масаж «Erotic ШОУ» стане приголомшливим і незабутньою подією, яке наповнить відвідувача чоловічою силою, натхненням на нові звершення. Він дозволить відчути свою сексуальну міць, позбавити від нагромадилося стресу і напруги.