18+

Ми цінуємо Ваш час, бажання, фантазії і тому вирішили створити тільки для Вас таку програму, де Ви можете провести свій час так як Вам завгодно, вибравши будь-яку тривалість сеансу, також програму можна доповнити, для гостроти відчуттів, стриптизом або піп шоу, випробувати на собі всю красу унікальної техніки лингам масажу, насолоджуючись гарним тілом Вашої майстрині, а ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені і запам'ятали це надовго!

Будь-які побажання 18+

Професійний еротичний масаж "18+" спрямований на комплексне розслаблення гостя. При цьому, його головним плюсом вважається можливість поєднання унікальних технік, які в сукупності приносять максимум яскравих відчуттів. Гість зможе оцінити професійний підхід і самостійно «направити» сеанс в більш привабливе для нього русло. В обладнаному салоні створені всі умови для проведення подібних маніпуляцій.


Особливості проведення сеансу еротичного масажу за програмою «18+»

Нуар масаж, Футфетиш, експрес релакс, стандартний еромассаж, лингам або годину натхнення - всі ці послуги салону тепер доступні при замовленні даної послуги. Оскільки клієнт сам складає для себе унікальну програму, то тривалість проведення процедури і її вартість можна змінювати в залежності від конкретних вимог. Дівчина масажистка буде виконувати масаж за допомогою свого стрункого тіла і унікальній комбінації дотиків, які гарантують максимальне занурення в процес.

Якщо ж говорити про плюси подібної послуги, то виходить, що еротичний масаж "18+" ідеально підійде не тільки досвідченим гостям, але і новачкам. Таким чином гість зможе відразу ж спробувати кілька популярних практик і з'ясувати, які маніпуляції доставляють йому найбільше задоволення. До того ж, масажистки створюють приємну атмосферу безпосередньо під час самого масажу. Перед початком сеансу клієнт може дати свої рекомендації або задати будь-яке його запитання.


З яких особливостей складається ціна на послугу?

Професійний еротичний масаж "18+" не може варто занадто дешево. Справа в тому, що дівчата-масажистки мають високий ступінь компетентності, завдяки якій можна добитися максимального розслаблення для будь-якого клієнта. При цьому, собівартість такої послуги залежить від набору окремих опцій, їх послідовності і тривалості, а також кількості дівчат-масажисток. Зрозуміло, подібний аспект обговорюються в індивідуальному порядку.


Додаткові бонуси еротичного масажу «18+»:

  •         вигідна послуга, яка користується великим попитом укоренила різних вікових груп;
  •         можливість доповнити звичайний масаж стриптизом або піп шоу
  •         тривалість виконання послуги підбирає сам клієнт;
  •         можливість спробувати різні техніки в форматі одного сеансу;
  •         великий вибір доповнень для новачків і вимогливих гостей.