З яких основних етапів складається боді-масаж і по якій техніці він проводиться?

Щоб не тільки розім'яти свої м'язи і привести себе в тонус, а й отримати задоволення від дотиків красивих масажисток, варто спробувати боді-масаж. Саме ця процедура включає в себе кілька етапів, де застосовуються ефірні масла з розслаблюючим ефектом. Головною відмінністю є техніка масажу, в процесі якої беруть участь не тільки руки, але і в інших частинах тіла.

На які основні етапи прийнято ділити боді-масаж з самого початку до завершення процедури?

Боди-массаж.

Провести боді-масаж по силу не кожній дівчині. Тільки досвідчена масажистка зможе зробити все на вищому рівні, дотримуючись основні етапи процедури. Потрібно виділити 5 пунктів:

 1. Підготовка до масажу. З масажним кабінетом розташовується ванна кімната, де чоловік або жінка може прийняти душ і ванну з піною. 
 2. Повне розслаблення (Гун-фу). Спочатку розминаються м'язи всіх частин тіла. Розтирання відбувається повільно, щоб не доставляти дискомфорт клієнту.
 3. Етап Тао. Рухи натиску рук все так же повільні, але при цьому вони більш інтенсивні.
 4. Посилення впливу натиску рук (Ань-мо). Особливо це стосується певних ділянок тіла клієнта.
 5. Дотик частинами тіла. У заключній частині масажистка починає робити боді-масаж: грудьми, волоссям, сідницями, губами або животом.

Завдяки цій процедурі можна забути про звичайну рутині і отримати спогадів на довгий час.

Сеанс боді-масажу: індивідуальний підхід масажисток до кожного клієнта

Замовивши процедуру боді-масажу, можна отримати додаткові послуги в залежності від бажань. В даному виді масажу присутні наступні моменти:

 1. Кількість масажисток. Розминка тіла різними частинами тіла можуть проводитися кількома дівчатами одночасно за один сеанс.
 2. Попередні шоу. Перед початком масажу можна замовити танець у вигляді стриптизу, де дівчина повністю роздягнеться на очах у клієнта.
 3. Вибір анкети. Дівчину для масажу можна вибрати самостійно, звертаючи уваги на свої переваги. 
 4. Вид боді-масажу. Основний вид і техніка масажу вибирається клієнтом.

Сеанс може проводитися не тільки в масажному кабінеті, а й в призначеному місці клієнта. 

Який запах ефірної олії найбільше підійде для масажу усіма частинами тіла?

Коли клієнт вирішив вибрати процедуру масажу усіма частинами тіла, йому варто дізнатися, які саме запахи ефірного масла потрібно вибирати для розслаблення. Найвідоміші:

 1. Жасмин.
 2. Кедр.
 3. Неролі.
 4. Сандалове дерево.
 5. Пачулі.

Ці масла допоможуть розслабитися і отримати задоволення від дотиків досвідчених дівчат. Вони не використовуються в чистому вигляді, їх пропорція дорівнює 1:10. З вибором масла підкажуть масажистки.