Взаємна насолода

1 дівчина
60/90 хв 1300/1800 грн

Якщо Ви любите пізнавати і розгадувати секретик жіночого тіла, тоді цей сеанс саме для Вас. Ви можете використовувати весь свій багатий досвід або ж навпаки придбати його) Даною програмою Ви можете управляти також самі: можете довіриться в чарівні ручки Вашої обраниці або ж спочатку побалувати її своїми ніжними дотиками, а в підсумку отримати подяку у вигляді повного розслаблення.

Кращий спосіб розслаблення для чоловіка - красива і ефектна дівчина поруч з ним. А якщо вона до нього ще й торкається, то це для нього подвійне задоволення. Іноді так хочеться розслабитися після важкого дня і відволіктися від побутових проблем! У нашому салоні працюють професійні масажистки, які готові захоплююче організувати дозвілля. Їх ніжні і чарівні ручки принесуть море позитивних емоцій і забезпечать повноцінний релакс. Чоловікові вдасться насолодитися прекрасними вигинами дівчат і чутливими дотиками до його тіла. Він миттєво зануриться в незвичайну атмосферу!


Особливості сеансу

Чуттєвий масаж Взаємна насолода

Еротичний масаж "Взаємне насолоду" від нашого салону дозволяє пізнати і розгадати секрети розкішного тіла і пишних форм дівчини. До того ж програмою чоловік може керувати самостійно. Він може побалувати свою обраницю ніжними дотиками, а після цього довірити їй себе. Подяка у вигляді повноцінного розслаблення гарантується! Масажистка ніжними рухами опрацьовує кожну ділянку тіла клієнта, а також дарує йому естетичну насолоду. Всі процедури вона проводить в сексуальному вбранні, який приводить у захват навіть найбільш вибагливого естета. Спокуслива одяг дозволяє йому уважно розглянути її пишні форми і навіть їх помацати.

Еротичний масаж "Взаємне насолоду" включає наступне:

  •         ефектну і професійну масажистку, яка виконує всі дії не тільки ефективно, але й сексуально;
  •         проведення класичного масажу, що передбачає ретельне опрацювання ділянок тіла;
  •         еротичний масаж, під час проведення якого чоловік отримує естетичне задоволення;
  •         взаємні ласки (чоловік може торкатися до дівчини).

Сеанс може тривати 60 або 90 хвилин. Його вартість становить 1000 грн або 1300 грн (залежить від часу). Масажна техніка передбачає застосування розтирань, натискань, поплескування тіла клієнта. Еротичний масаж спрямований на стимуляцію його ерогенних зон. Дівчина знає про те, як правильно зробити чоловікові задоволення як фізичне, так і естетичне. Всі техніки масажу вона виконує на професійному рівні, завдяки чому клієнт може не тільки позбутися від втоми і больових відчуттів, а й незабутньо провести час з ефектною обраницею.


В здоровому тілі здоровий дух!

користь масажу Взаємна насолода

По закінченню сеансу у чоловіка істотно покращиться самопочуття. Еротичний масаж "Взаємне насолоду" принесе йому користь тому, що в його організмі відбудуться такі зміни:

  •         активується кровообіг в органах малого тазу;
  •         посилиться кровотік по всьому тілу;
  •         зменшаться болі в області хребта;
  •         підвищиться тонус м'язів.

Цей сеанс також дасть можливість чоловікові позбутися від стресу і нервових зривів, запобігти появі імпотенції і простатиту.

Виникло бажання розслабитися після важкого дня? Хочеться поліпшити самопочуття і отримати величезне естетичне задоволення? Професійна масажистка з нашого салону надасть послугу "Взаємне насолоду". У чистій і затишній обстановці клієнт зможе насолодитися не тільки її ефектними рухами тіла, а й професійними техніками масажу. Після такого сеансу у нього залишаться тільки незабутні емоції і найприємніші спогади. А чому б не зробити оригінальний подарунок другу, брату, колезі у вигляді еротичного масажу "Взаємне насолоду" від сексуальної і турботливою масажистки?