VIP №3

1 дівчина
120 хв 3900 грн

Еротичний масаж "VIP №3" - розслаблююча процедура, за допомогою якої гарантовано досягнення релаксації. Чарівна дівчина доставить незабутнє задоволення довгоочікуваного гостя. Довірте своє тіло професіоналу своєї справи. І повірте, задоволення не змусить себе довго чекати. Вид такої процедури знімає стрес і напруження, розслаблює тіло і дух. Солодкі дотику прекрасної дівчини допоможуть досягти повного расслабденія, і поринути з головою в потік насолоди. Такий незабутній масаж, обов'язково, захочеться повторити. І можливо, не один раз.


Унікальні особливості, які притаманні еротичного масажу для чоловіків "VIP №3"

VIP №3 кращий вибір

Еротичний масаж для чоловіків "VIP №3" виконується однією дівчиною-масажисткою. Тривалість всієї насолоджується процедури - 120 хвилин. Еротичний масаж "VIP №3" обійдеться відвідувачеві всього в 2900 грн. При бажанні, можливе продовження сеансу. В дану вартість, крім еротичного масажу, входить ряд приємних еротичних доповнень, які прикрасять будь-який нудний вечір, втілюючи його у флер збуджуючих ароматів і ніжних рук оголеною дівчата. Можливі дотику до тіла, взаємні ласки, певні види еротичного масажу і важкі поцілунки. Єдине табу - злягання. Але і без цього, сексуальна масажистка вразить вас можливостями свого безмежного таланту. Її інструмент - це її заворожуючий тіло. Дозвольте їй виконати свою роботу якісно і з задоволенням властивим майстру.


Додаткові привілеї, які включені в чоловічий еротичний масаж "VIP №3"

Еротичний масаж "VIP №3" включає в себе можливість прийняття спільного збудливого душа з чарівною оголеною дівчиною, незабутній еротичний стимулюючий танець з можливістю дотику до тіла, і охолоджене шампанське. Крім, еротичного масажу, можливі ніжні поцілунки і взаємні ласки. При бажанні, можна помилуватися спокусливим піп шоу (направляйте дівчину в потрібному для вас напрямі), а після насолодитися сеансом японського масажу Нуру або надихнеться особливої ​​прелюдією лінгама. Завдяки якій, можна отримати не тільки незабутню насолоду, а й користь для свого організму. І нехай приємні дотики принесуть не тільки чарівне збудження, а й відкриють для вас нові кордони дивовижних відчуттів. Довірте своє тіло богині масажу!