Тріо Erotic Time

2 дівчини
60 хв 2800 грн

Кожен чоловік в своїх фантазіях, мріє опинитися в обіймах відразу двох красунь. Ми готові виконати Ваш каприз. Що може бути краще масажу в чотири руки, де буде опрацьована кожна частинка Вашого тіла, а після Ви не зможете дотримають від феєрії.

Звабливий і ніжний еротичний масаж "Тріо Erotic Time" в чотири руки

Тріо Erotic Time - потрійне задоволення

Що може бути краще, ніж опинитися в обіймах відразу двох дівчат? Природно, що існує вкрай мало таких речей. Саме тому багато чоловіків вважають за краще вибирати еротичний масаж "Тріо Erotic Time" від нашого салону. Саме тут ми можемо запропонувати їм якісне обслуговування і великий вибір дівчат, яких гості можуть вибрати для проведення даної дії.

Всі наші дівчата добре вміють робити всі види масажу. Саме тому у нас є можливість запропонувати гостям тільки якісні послуги, від яких ті зможуть отримати максимальне задоволення. Також гостей порадують наші інтер'єри. Все організовано таким чином, щоб гість міг отримати не лише задоволення від компанії наших масажисток, але також розслабитися в дійсно затишній обстановці.


Що входить в цей вид масажу?

Гості, які бажають отримати такий масаж, можуть використовувати всі його переваги на протязі 60 хвилин. Він включає в себе розслабляючий масаж всього тіла в 4 руки, еротичний масаж, а також дотику і поцілунки від наших чарівних масажисток. Саме тому такий вид масажу користується великим попитом серед наших клієнтів. При бажанні можна доповнити програму іншими видами масажу і продовжити його. Коли клієнт замовляє собі еротичний масаж "Тріо Erotic Time", він може бути впевнений в тому, що отримає справжню насолоду і багато уваги з боку наших масажисток.

Дівчата в ході проведення масажу особливу увагу приділяють розслабленню гостя, щоб він міг в повній мірі відчути всі їх дотику і отримати приємні емоції. Масажистки не прагнуть до того, щоб швидко виконати послугу або швидко перевести клієнта в стан збудження. Все відбувається в свій час і гість може в повній мірі насолодитися процесом весь відведений для цього час, що також є великою перевагою.


Скільки коштує еротичний масаж "Тріо Erotic Time" від нашого салону?

Тріо Erotic Time вартість

Стандартна вартість години проведення цього масажу складає 2 000 грн. Якщо потрібно буде замовити додаткову годину, то він буде коштувати також. При бажанні додати в програму інші види масажу вартість буде визначатися в індивідуальному порядку.

Масаж в 4 руки подарує гостю справжню насолоду від процесу і приємні емоції, які він захоче отримати знову. Ми завжди раді бачити гостей в нашому салоні і пропонуємо їм тільки кращі програми з використанням різних видів масажу. Якісний еротичний масаж "Тріо Erotic Time" є одним з найпопулярніших в салоні.