Foot фетиш

1 дівчина
30/60 хв 1300/1600 грн

Якщо Ви обожнюєте жіночі ніжки і все що з ними пов'язано, ви за адресою). Родзинкою цього сеансу є те, що за допомогою чуттєвих і доглянутих ніжок Ви зможете отримати максимальну феєричне задоволення.

Якісний еротичний масаж "Foot фетиш" для справжніх любителів жіночих ніжок

Foot фетиш для цінителів

Коли потрібно розслабитися і приємно провести час чоловік може використовувати можливість отримати послуги приємного масажу від наших масажисток. Вони виконають еротичний масаж "Foot фетиш" так, що гість отримає максимальне задоволення від дотику з ними.

У гостей є можливість отримати якісні послуги і при цьому задоволення від даного процесу. Наші дівчата подарують гостям максимальне розслаблення і приємні емоції від часу в їх компанії, та й сам масаж буде виконано якісно і професійно.


Що отримує клієнт від цього типу масажу?

Якісний і чуттєвий еротичний масаж "Foot фетиш" виконує одна дівчина. Клієнт може вибирати його тривалість - 30 хвилин або 60 хвилин. Дівчина спочатку виконує класичний масаж, потім фут фетиш масаж, і після цього приступає до дотиків. Цей варіант має великий попит у тих чоловіків, які отримують задоволення від еротичного впливу жіночими ногами.

Гість завжди отримує можливість не тільки відчувати позитивні емоції від даного акту, але також спостерігати за тим, як масажистка торкається до тіла і збуджує його. Клієнт також завжди має можливість отримати розслаблення перед основним видом впливу. Для цього дівчина використовує класичний масаж, який є відмінним варіантом для розслаблення чоловіки, його м'язів і тіла в цілому.

Скільки коштує еротичний масаж "Foot фетиш" для клієнта?

Цей вид масажу є досить зручним з розділення на тимчасові відрізки. Його можна виконувати 30 хвилин або 60 хвилин. Саме тому якісний еротичний масаж "Foot фетиш" може коштувати 800 чи 1000 гривень відповідно. Гість може вибирати таку тривалість, яка йому найбільше підходить і відповідає його потребам. При бажанні він також може доповнити свою програму іншими видами масажу. У такому випадку їх вартість буде розраховуватися індивідуально.

Гість завжди може отримати задоволення від спілкування з нашими массажистками в ході виконання масажу. Саме тому варто заздалегідь запланувати собі відвідування нашого салону і вибір масажистки, яка буде робити процедуру. Ми гарантуємо, що гість завжди залишиться задоволений нашими послугами, адже дівчата уважно підходять до кожного клієнта і роблять так, щоб він отримав максимальне розслаблення і задоволення від їх чуйних дотиків і доброго володіння технікою виконання еротичного масажу.