Час натхнення

1 дівчина
60 хв 1700 грн

Якщо вам потрібна муза або ковточок нових відчуттів, тоді ви на вірному шляху. Саме ця програма створена, щоб наповнити Вас яскравими, гарячими, солодкими почуттями які будуть надихати Вас на нові подвиги. Розслабляючий масаж допоможе скинути з себе всю накопичилася втома, а еротична частина цієї програми подарує Вам нові сили, щоб чинить ще багато нездійснених фантазій.

Еротичний масаж "Час натхнення" - неземна насолода для справжніх чоловіків

Час натхнення - кращий масаж

Сеанс еротичного масажу дозволить вам зануритися в світ найсміливіших фантазій і чуттєвих відчуттів. Розслабляючий еротичний масаж "Час натхнення" допоможе вам не тільки скинути всю накопичену втому, а й отримати нову хвилю життєвої енергії.


Техніка еротичного масажу "Час натхнення": як проводиться процедура

Протягом 60 хвилин прекрасна молода особа буде ніжно розминати кожну частину вашого напруженого тіла, супроводжуючи традиційний масаж еротичними елементами. Комплексний еротичний масаж "Час натхнення" включає в себе традиційні техніки, розбавляються боді-масажем, дотиками і поцілунками.

Сеанс починається з класичного масування, плавно перетікає в еротичний масаж. В процесі дівчина задіє всі частини тіла клієнта, приділяючи особливу увагу його ерогенних зон. Ніжні ручки вмілої масажистки будуть підлаштовуватися під особисті відчуття і потреби клієнта, дозволяючи йому досягти найвищої точки насолоди.

Інтенсивне масування наближає клієнта до максимального розслаблення, що вкрай важливо для продовження насолоди. Така техніка масажу чергується з різними видами погладжувань і розтирань чутливих зон, що досягається не тільки за допомогою рук, але і всього тіла стрункою масажистки.


Переваги еротичного масажу "Час натхнення" при замовленні в "Erotic Time"

Час натхнення еротичний масаж

Головна особливість такого масажу полягає в дотиках. Ідеальне тіло молодої масажистки не залишить вас байдужим. Ви зможете доторкнутися до підтягнутим ніжок і сідниць дівчини, погладити її пружні груди і поцілувати ніжні губи. Крім цього, еротичний масаж "Час натхнення" має на увазі реалізацію наступних моментів:

  •         масаж виконується повністю оголеною дівчиною з ідеальною фігурою;
  •         при бажанні можуть використовуватися спеціальні речі еротичного спрямування;
  •         головна мета масажу - досягнення клієнтом вищої точки насолоди.

Вартість еротичного масажу "Час натхнення" в салоні "Erotic Time" становить 1200 грн. У нашому штаті майстринь - тільки красиві дівчата, які мають досвід і відповідну кваліфікацію. Для більшої зручності ми надаємо послуги масажу на виїзд в будь-який час доби.

Залежно від ваших уподобань, ви зможете вибрати будь-яку співробітницю салону, яка тут же виїде до вас, щоб занурити вас в стан абсолютного блаженства. Ознайомитися з фотографіями масажисток можна у відповідному розділі нашого сайту.