«​Erotic Time»
Еротичний
масаж
в Києві

Будь-який чоловік незалежно від свого соціального статусу прагне доторкнутися до забороненого задоволення. Трудові будні постійно змушують відчувати стрес, напругу, вести діалоги на підвищених тонах. Як наслідок починає погіршуватися самопочуття, а сексуальне життя і зовсім пропадає. Однак внутрішній голос підказує, що для повернення колишньої мужності потрібно дівчина, а краще декілька. Еротичний масаж допоможе із задоволенням першочергових потреб...

Чому EROTIC TIME?

Вам обов'язково сподобається наш салон, тому що:

Ціни і якість

Якість наших послуг завжди вище наших цін. Ми чесні з часом клієнта і розміром оплати. Приходьте та переконайтеся!

Тільки красиві

Всі наші масажистки молоді і красиві, і, в той же час, досвідчені і ласкаві. Інших співробітниць ми не тримаємо!

Цілодобово

Ми робимо еротичний масаж в будні і свята, вдень і вночі, в будь-який день тижня, як в салоні, так і в Ваших апартаментах.

Дівчата

Тільки гарні майстри - виберіть красуню на свій смак та пориньте разом з нею в море цікавих відчуттів.
Вероніка
168 Зріст
23 Вік
2 Груди
Вероніка
Яна
173 Зріст
22 Вік
2 Груди
Яна
Іра
173 Зріст
25 Вік
4 Груди
Іра
Карина
178 Зріст
22 Вік
2 Груди
Карина

Еротичний масаж в Києві задовольняє всі природні бажання чоловіка.

Салон "Erotic-time" пропонує доторкнутися до однієї з найбільш екзотичних послуг, яка за основу взяла трактати про любов «Камасутру».
Еротичний масаж - це спосіб виконання оздоровчих технік масажу з використанням дівчат в оголеному вигляді. Вони виступають в ролі масажисток. Клієнти також постають перед ними роздягненими, що дозволяє опрацювати всі ділянки на його тілі.

Массажистками, крім лікувальних методів впливу, використовується еротична складова. Боді-масаж допускає дотику тіл один з одним. Дівчата сівши зверху, будуть використовувати все своє тіло для доведення клієнта до верху насолоди. Сідниці, груди, губи - це все ставати надбанням відвідувача, що відкриває можливість для відповідних ласк і дотиків до юному тілу.

Все обмежується виключно прелюдіями до сексу, але він сам залишається під забороною. "Без інтиму» - ключовий момент, який відрізняє салон від борделя. Масажистки дозволяють клієнту і самі роблять багато, але секс - виключається. Еротичний масаж дозволяє зміцнювати відносини за рахунок збільшення чоловічого лібідо, яке після сеансу зростає в рази.

Послуги та ціни

Вибери послугу собі до душі

Експрес RELAX

1 дівчина
30 хв 600 грн

Включено:

 • еротичний масаж
 • дотики

Еротік STANDART

1 дівчина
60 хв 800 грн

Включено:

 • класичний масаж
 • еротичний масаж
 • дотики

Подвійний RELAX

1 дівчина
90 хв 1100 грн

Включено:

 • еротичний масаж (2 розслаблення)
 • класичний масаж
 • дотики

Стриптиз програє еротичному масажу в повноті одержуваних відчуттів.

Інтимні послуги - занадто специфічне заняття для дівчини. Подібними справами можуть промишляти далеко не всі. Звідси виходить, що серед повій по-справжньому привабливих дівчат мало. Тому для більш якісного задоволення рекомендується в Києві відвідувати салон еротичного масажу. Серед великого числа кандидаток відбирають лише найсексуальніших претенденток для навчання мистецтву масажу.

До інших відмінностей варто віднести:

 • еротичний масаж коштує дешевше послуг дівчат за викликом;
 • хоча інтим заборонений, але і без нього релакс ставати природним закінченням вечора;
 • відсутність близькості збереже здоров'я клієнта від сучасних захворювань, що передаються статевим шляхом;
 • в сексі немає нічого незвичайного, а ось еротичний масаж - це суцільна таємниця, яку можна відкрити в будь-якому віці;
 • кожна дівчина в салоні справжня спокусниця чоловіків: вміє підтримати розмову, завести чоловіка, подарувати йому тепло своїм тілом.

Київ переповнений пропозиціями від дівчат легкої поведінки. Користуючись їх послугами, часто доводиться приховувати свою особистість і постійно «складати легенди» оточуючим про свій проведення часу. Інша справа салон еротичного масажу. Розповівши друзям про випробуваному досвіді можна отримати визнання своїх колег і частку заздрощів. Еротичний масаж підходить для проведення ділових зустрічей, корпоративів, в якості подарунка другу. Відмовитися від компанії оголеної досвідченої масажистки не зможе ніхто.

Щасливі клієнти

Відгуки клієнтів салону "Erotic-Time"
Александр
архитектор
10.10.2019
Заказал VIP-массаж и отлично отдохнул. Девочки очень старались, я прекрасно провёл время. Буду посещать салон "Erotic Time" постоянно.
Сергей
директор СТО
10.10.2019
Обожаю расслабиться в окружении красивых девушек. Отличный способ отдохнуть и восстановить силы. Рекомендую салон "Erotic Time"!
Николай
программист
10.10.2019
В салоне "Erotic Time" отпраздновал день рождения в стиле "мальчишник". Всё было организовано на высшем уровне. Спасибо, девочки!

Чому варто віддати перевагу послугам еротичного масажу в нашому салоні?

Київ уже встиг оцінити еротичний масаж, що надається нашими дівчатами. Зараз кожен прагне потрапити в наші стіни приватних кімнат. Крім високого рівня сервісу, постійно діє конфіденційність на все відвідування. Ніхто не знає, для кого саме організовується сеанс. Завдяки інкогніто серед клієнтів є політики, зірки естради та інші представник еліти.

У нас є практично всі ресурси для виконання самих екстравагантних побажань. Відмовляти відвідувачам не прийнято, адже навіщо тоді взагалі організовувати салон по надання послуг еротичного характеру. Для жінок діє заборона лише на інтим, але в іншому вони вільні робити що захочуть, або точніше сказати, що побажає їх клієнт.

Еротичний масаж в Києві відповідальний бізнес для нас. Виставляючи високі вимоги до своїх співробітниць, вдається постійно перебувати на кілька кроків попереду найближчих конкурентів. Чути про оголених масажисток недостатньо для усвідомлення всієї концепції еротичного масажу. Тільки відвідавши сеанс хоч раз, вдасться відчути новий вид задоволення, який багато хто так і не відчули за все своє сексуальне життя.

Замовляйте дівчат якомога раніше, адже їх розбирають швидко. Відкиньте всі рамки сором'язливості в сторону і пориньте в море насолоди з нашими дівчатами, які вже чекають саме вас для пристрасного злиття двох оголених тіл!

Телефонуйте і приходьте до нас цілодобово